2016 damatlık modelleri

2016 damatlık modelleri

Birçok cesur tercih bünyesinde barındıran 2016 damatlık modelleri, özellikle gelinliklerle uyumlu tercih edildiğinde başlanılacak olan yeni hayatı ziyadesiyle güzel temsil edecektir. Bunun içinse kişinin yapması gereken şey sadece trendleri incelemek ve aranan uyumu yakalamaktır.

Slim-fit smokinler:

                Regular kesim yerine, vücut ölçülerine göre dikilmiş ve vücudu saran yapıdaki slim-fit damatlıkların daha çok tercih edildiği 2014 yılında, bel bölgesindeki kuşak yapılarının da daha az tercih edildiği görülmekte. Özellikle cıvıl cıvıl ve hareketli gelinlikler yanında daha spor ve zıtlıkların uyumunu yakalamış smokinlerin tercih edildiği görülürken; klasik tercihteki damat adayları için de modeller sunuyor. Gösterişli kol düğmeleri ve papyonları bünyesinden barındıran klasik damatlıklar, yine klasik ve dantel işlemeli gelinlikler yanında görülmesi uygun olan modeller arasında.

Spor tercihler:

                Özellikle ayakkabı seçiminde daha cesur seçenekler sunan 2016 yılı damatlık modelleri, deri klasik kunduralar yerine, sneaker kullanımını öne çıkarıyor. Çok farklı renklerin kullanılabileceği bu ayakkabılarda, genellikle siyah, gri gibi renkler daha çok tercih ediliyor. Slim-fit modellerle birleşen bu ayakkabılar spor tercihler için bir numaralı kombin olmakta.

Aksesuar ve ayakkabı tercihleri:

                Aksesuar tercihlerinde de klasik ve spor olmak üzere iki tarz sunan damatlıklar; gösterişli kol düğmeleri ve deri ayakkabıların, papyonlarla kombini sayesinde klasik bir çizgi yakalarken, daha sade kol düğmeleri ve spor ayakkabılarla, incelmiş kravatların kombini ise spor tarzı oluşturan ana etmenler arasında.

Bir önceki yazımız olan Baharlık Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Baharlık Damatlık Modelleri, en güzel Baharlık Damatlık Modelleri ve kır düğünü Baharlık Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git