Cb couture gelinlik modelleri

Cb couture gelinlik modelleri

Gelinlik tasarımları, her yıl olduğu gibi, 2016 kreasyonlarında da bayanların özel isteklerine göre tasarlanmaktadır. Elbette ki hazır modeller de bulabilmekte mümkün olsa da, haute couture olan modeller, kişinin kendi isteğine göre farklı tasarımlara ulaşabilmekte yardımcı oluyor. Yine cb couture gelinlik modelleri de gayet yaygın olarak tercih edilen tasarımlar arasında.

Modern dokunuşlar

Bu tasarımlara, eskitme gelinlik modelleri olan ve modern dokunuşlar ile şık bir hale getirilen ürünlere ulaşabilmek mümkün oluyor. Dantelli, tüllü ve transparan, taş ve inci detaylı, balık, prenses ve a kesim modeller gayet yaygın olarak tercih edilenlerden bazıları.

Dantelli balık gelinlikler

                Hem denizkızı kesim olarak, hem de dantel detaylara sahip olan straplez bir gelinlik, sizler için mantıklı bir seçim olabilir. Tabi ki ağır ya da hafif modeller arasından tercih yapmanız gerekirken, taş detaylar bu sınırı gayet iyi biliyor. Göğüs detaylarından başlayarak, asimetrik kesim detaylarından, ayakuçlarınıza kadar taş detaylar sizlere eşlik edebilir. Elbette ki bu cb couture gelinli tasarımı daha çok ihtişamlı ve gösterişli modeller olarak biliniyor. Daha sade bir model de tercihlerinizden olabilir.

Sade tasarımlar

Hafif bir model tercih etmek isteyenler, couture gelinlik modelleriarasında olan, dantel ve taş işlemelere, desenlere daha az yer vermesi gerekiyor. Böylelikle her ne kadar şık bir model tercih etsenizde, göz yorucu etkisi en aza indirilebilecektir.

2016 Cb couture gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Ian Stuart gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Ian Stuart gelinlik modelleri, moda Ian Stuart gelinlik modelleri ve şık Ian Stuart gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git