Damatlık fotoğrafları

Damatlık fotoğrafları

Düğün hazırlıklarının büyük bir kısmını oluşturan gelinlik ve damatlık seçimi oldukça zor bir süreçtir. Her ne kadar erkekler kadınlar kadar önem vermiyor gibi gözükse de birçok erkek hayatının en güzel gününde giyeceği kıyafeti özenle seçmektedir. Giyebilecekleri damatlık modellerini genellikle damatlık fotoğraflarını inceleyerek beğenen damat adayları, bu fotoğrafla içerisinde fiziğinin en çok benzediği mankene göre de damatlık seçimi yapabilmektedir. Damat adayları sadece damatlığa değil, aynı şekilde papyon, kravat, kuşak ve kemer ayrıntılarına da yine bu fotoğraflardan incelemektedir.

Smokin damatlık modelleri

Son yıllarda birçok damat adayının tercihi olan smokinler birbirinden şık renkleriyle ve modelleriyle damatları oldukça modern bir görünüme kavuşturmaktadır. Özellikle damatlık smokin fotoğraflarında inceleyebileceğiniz damatlıklar damat adaylarının fikir verebilmesi için bir adım olabilir. Kuşağınızdan tutun da papyonunuza kadar cool ve modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Genellikle bordo, siyah, lacivert ve beyaz renklerde bulunan smokinlerden son günlerde en çok tercih edilenler ise beyaz ve bordo smokinler olmaktadır.

Takım elbise damatlık modelleri

Yıllardır damat adaylarının değişmeyen klasik tercihi olan takım elbise damatlıklarda dilerseniz çizgili dilerseniz de düz olarak birçok model bulunmaktadır. Özellikle yelekli olan takım elbiseleri tercih eden damat adayları düğün sırasında yelek giymeyi tercih ederek rahatına da düşkün olabilirler. Aynı zamanda yeleğin vermiş olduğu naif bir görüntü ile damatlık takım elbise fotoğraflarındaki gibi şık görünebilirler.

2016 Damatlık fotoğrafları

Bir önceki yazımız olan 2016 damatlık modelleri başlıklı makalemizde 2016 Damatlık Modelleri, lacivert 2016 damatlık modelleri ve yeni sezon 2016 damatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git