Değişik Etek Modelleri

Değişik Etek Modelleri

Renkleri ve modelleriyle dikkat çeken etekler bu sezon da koleksiyonlardaki yerini almıştır. Her kesime, zevk ve ihtiyaca göre çeşitliliğe sahip olan değişik etek modelleri ile istediğiniz tasarımı yaratabilir ve gideceğiniz yere uygun kombininizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle farklılık yaratmak isteyen kadınlar için sıradanlığın dışına çıkmaya yardımcı olacaktır.

Transparan etekler:

Çeşitli bölgelerinde içinizi gösteren tasarımı zarifliğinizle buluşacak olan transparan modeller oldukça iddialı bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda sizi sadelikten kurtaracak olan transparan detayı şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Dantel veya tül detayları ile de eteğinizi hareketlendirebilecek olan değişik etek modelleri ile günlük kıyafetlerinize çeşitlilik yaratabilirsiniz. Pantolonun maskulen havasından ve elbiselerden sıkıldıysanız bu etek modelleri ile hem ilgi odağı olabilir hem de zarifliğinizle kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz.

Pileli etekler:

Çeşitli pile modellerine sahip etekler boya veya yaşa göre değişmektedir. Kadınların tercihine bağlı olan bu seçenekler kişilerin gideceği yere veya tarzına göre de şekillenmekte olup her tarza ve ihtiyaca uygun çeşit bulunmaktadır. Bunlardan A pile, normal pile gibi modeller farklı stil ve tercihe hitap etmektedir. Özellikle bel bölgesi kalın olan kadınların tercih etmesi tavsiye edilmemektedir. Pile detayından dolayı bel bölgesini daha da kalınlaştıracak olan bu modelleri günlük yaşamınızda veya iş yaşamlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. A pile detayının yarattığı aşağıya doğru inen genişlik basen bölgesinden şikayetçi kadınlar için de oldukça kullanışlı bir modeldir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git