Erkek Kolye Modelleri

Erkek Kolye Modelleri

Son yıllarda erkekler de en az bayanlar kadar giyim kuşamına ve kullandığı aksesuarlara özen göstermektedir. Özellikle daha önceki yıllarda erkeklerin pek çoğunun aksesuar ve takı tercih etmemesinden dolayı çeşit ve alternatif bulmak oldukça zordu. Fakat günümüzde erkekler için aksesuar ve takı modelleri de en az bayanlar için olan modeller kadar fazla denebilir. Şimdi erkek aksesuarlarının arasında olmazsa olmaz olan ve erkeğin şıklığına ekstra bir yön veren erkek kolye modellerini yakından inceleyelim.

En Çok Tercih Edilen Modeller

Erkekler kolye konusunda bayanlara göre çok daha kalın ve güçlü görünen modelleri tercih etmektedirler.  En çok tercih edilen erkek kolye modelleri ise genelde asker künyesi şeklinde olanlardır. Asker künyesi görünümdeki kolyeler üzerine küçük detaylarla ve dokunuşlarla çok daha şık ve estetik modeller ortaya çıkmaktadır. Malzeme bakımından ise erkekler daha çok gümüş kolyeleri tercih etmektedirler.  Son yıllarda ortaya ve oldukça ilgi gören kolyeye yüzük takma trendi de halen devam etmekte. Farklı tarz seven kişiler içinse aslan, ejderha, gemi çapası, kuru kafa ying-yang gibi modeller de göze çarpıyor.

Farklı Olmayı Sevenler İçin

Kolyelerde deri kullanımı da oldukça yaygındır. Deri ve gümüşün uyumu pek çok kişi tarafından fark edilip kullanılıyor. Altın kolyeler artık eskiden gördüğü ilgiyi kaybetmiş gibi görünüyor. Çift kolyeleri, dini içerikli yazılar içeren ve ya gönül verilen futbol kulübünün amblemini taşıyan kolyeler ise daha önceleri olduğu gibi bundan sonra da rağbet göreceği öngörülüyor.

Erkek Kolye Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git