Erkek Kot Pantolon Modelleri

Erkek Kot Pantolon Modelleri

Günümüzde en az bayanlar kadar erkekler de kıyafet seçiminde azami özen göstermektedir. Bayanlara nispeten daha kolay olan erkek giyim alışverişinde pantolon ve vücudun üst kısmı için tişört kazak vs. yeterlidir. Bu sebeple de pantolon seçimi oldukça önemlidir. Erkekler arasında en çok tercih edilen pantolon kumaşı olan kot ile tanışmamız 1940’lı yıllara kadar uzanır. O günden bu güne formunda hemen hemen bir değişme görülmeyen kot pantolonlar son yıllarda erkeklerin alışverişe gösterdikleri özenle beraber çeşitlenerek her zevke uygun hale gelmiştir. Kot pantolonun halk arasında rahatsız edici gibi olumsuz yönlerinden bahsediliyor olsa da bu kumaş dokuma teknolojisinin gelişmesiyle beraber evrilerek çok kullanışlı bir hal almıştır.

Birbirinden Şık Modeller

Kot pantolonlarda alternatifler çok fazladır. Kesim olarak İspanyol paça, boru paça, bol, düşük bel, yüksek bel gibi geniş bir yelpazeye sahip olan bu kumaş renk olarak da oldukça geniş bir sıkalaya sahiptir. Mavinin hemen her tonunun yanı sıra siyah, bordo gibi farklı renkler de tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.  Uzun yıllardan beri zaman zaman ortaya çıkan yırtık kot trendi de günümüzde tekrar karşımıza çıkmaktadır. Taşlanış, renklendirilmiş ve ya yamalı görünümlü kotların yanı sıra farklı detaylara sahip erkek kot pantolon modellerini vitrinlerde görmek mümkündür.

Geniş Ürün Yelpazesi

Kısaca özetlemek gerekirse erkek kot pantolon modelleri önceki yılların aksine çok daha geniş bir ürün yelpazesine sahip kullanışlı ve şık bir forma bürünmüştür. Erkekler için de geriye bu modeller arasında zevkini yansıtanı bulmaktır.

Erkek Kot Pantolon Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git