Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri

 

Düğün mevsiminde taze gelinlerimizin gelinlik modelleri ile birlikte gelin saçı modelleri ve duvak modelleri gibi konularda karar vermesi fazlası ile zor ve bir o kadar da keyifli konular arasında bulunmaktadır. Gelinliğimizi nasıl mevsim şartlarına, vücudumuza, ten rengimize ve de fiziksel özelliklerimize göre seçiyorsak gelin başı olarak ifade ettiğimiz gelinlik saçı modelimizi de aynı bu şekilde ilk önce mevsime sonrasında yüz tipimize ve de fiziksel özelliklerimize göre seçmemiz gerekmektedir. Duvak konusunda ise; gelin saçı modelleri çok fazla duvak bağlama ve de takmaya imkan veriyor. Duvak kullanıp kullanmayacak olmanız, kullanacaksanız da hangi tip duvak kullanacağınız bu konularda saç modelinizi belirler iken göz önüne alınması gerekmekte olan önemli bir noktadır.

 

Çok eski zamanlardan bu zamana kadar olduğu üzere  gelin saç modellerinin konusunda gelin topuzları tekrar fazlası ile popüler. Yüz tipiniz ile birlikte gelinlik modelinize ve de duvak modelinize göre size güzel bir tasarım yapması veyahut saç modeli önermesi için iyi bir kuaför bulmanız gerekmektedir. Herhangi bir arkadaşınızın daha önceden saçını yapmış veyahut tanımış olduğunuz biri tarafından önerilen biri bu konu ile ilgili risk alma olasılığını da engeller. Saç modelinize kuaförünüz ile beraber en az bir iki hafta önce karar vermeli gelin başı modeline göre bir veyahut birkaç defa da prova yapmalısınız.

 

Straplez gelinlik modeli tercih etti iseniz havalı gelin saçı modelleri tam da size göre olabilir, ağırlıklı olarak dağınık topuzlar, çok daha salaş kır veyahut bahçe düğünü konseptinde düğünler için çiçek taçlarının süslemiş olduğu daha açık modelleri de tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git