Gümüş Erkek Yüzükleri

Gümüş Erkek Yüzükleri

Gümüş erkek yüzükleri daha çok erkeklerin iki şekilde tercih ettiği modeller olarak tasarlanmaktadır. Bu modeller ilk olarak bayanlar ile takılmakta olan alyans modelleri olmaktadır. Diğer bir model ise sadece erkeklere ait olan bayanlarında bazılarının çok beğendiği bazı taşların kullanılmış olduğu serçe parmağa takılan yüzük modelleri olmaktadır.

Erkek yüzük modelleri için söylediğimiz alyanslar birbirinden çok özel olarak tasarlanmaktadır. Alyans modellerinde karşımıza çıkan birçok desenler ve figürler bulunmaktadır. Bunların bazılarına örnekler verecek olur isek, Osmanlı tarzından esinlenilerek günümüze yansıtılan tuğralı modeller başı almaktadır. Diğer modellerde ise yine İstanbul yazılarını ve bazı önemli İstanbul ifadelerini görebiliriz. Bazen ise siyah ve beyaz renklerin bir arada kullanılmış zıt çizgileri görmekteyiz. Fakat gösterişi sevmeyen birçok erkek tabi ki bunların yerine daha sade ve daha düz modelleri tercih etmektedir.

Gümüş erkek yüzükleri modellerinin bir başka kolu ise tabi ki bazı doğal taşların kullanılmış olduğu yüzük modelleri olmaktadır. Bu gümüş erkek yüzükleri ise akik taşları, renkli mineli taşlar ile yapılanlar ya da zirkon ile yapılan taşlı yüzükler olarak erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Son zamanlarda erkeklerin en çok tercih etmiş olduğu yüzük modellerinde ise şövalye yüzükleri, Osmanlı yüzükler, kaplan gözü yüzükler, tuğralı yüzükler, son imparator yüzüğü gibi yüzük modelleri erkeklerin en çok sevdikleri arasında bu yıl tercih edilmektedir.

2016 Gümüş Erkek Yüzükleri

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 El Yapımı Takı Modelleri, en güzel El Yapımı Takı Modelleri ve örnek El Yapımı Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git