Güzel gelinlik modelleri

Güzel gelinlik modelleri

Yıllardır en güzel gelinlik modelleri ünlü moda tasarımcıları tarafından gelin adaylarına sunulurken, yine 2016 kreasyonları ile birbirinden farklı tasarımlar ön plana çıkartılmaktadır. Bu gelinliklerden bazıları şunlar olurken, askılı, kayık yaka, straplez ya da M yaka, dantelli ya da taşlı olmak üzere pek çok model bulabilmek mümkün oluyor.

Askılı gelinlikler

Bir gelinliği elbette ki ön plana çıkartan özelliklerden birisi de askı seçenekleridir. Çift ya da tek, ince ya da kalın askı özellikleri ile birbirinden farklı kesimlere göz atabilirsiniz. Yine boyundan askılı modeller de bulunabildiği gibi, ince askıların çapraz olarak kullanılan modelleri de tercihlerinizden olabiliyor.

Askılarda kullanılan dantel işlemeler ve taş süslemeler, daha gösterişli bir modele imkân vermektedir. Yine kalın askılarda da gösterişli bir model için bu özellikler tercih ediliyor.

Kayık yaka

Yaka kesimi ile bir hayli revaçta olan kayık yaka, tek omuz seçenekleri ile güzel bir model olarak karşınızda. Bej, krem ve beyaz renk çeşitleri bulunurken, askı detayları ile kullanılan kemer bir uyum içerisine alınmaktadır. Böylelikle de güzel gelinlikler olarak tanımlanırken, tabi ki de etek kesimi de göz önünde bulundurulmaktadır.

Denizkızı kesim

                Etek kesimleri ile en güzel gelinliklerden olan balık kesim ya da denizkızı, üzerinde bulundurduğu taşlar ile ilgi çekmeye devam ediyor. Eğer ki sade bir model istiyorsanız, yan taraflarında bir çizgi üzerinden devam eden seyrek aralıklar ile taşlara göz atabilirsiniz.

2016 Güzel gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Gelinlikler, en güzel Gelinlikler ve en iyi Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git