İlginç gelinlik modelleri

ilginç gelinlik modelleri

Diğer gelin adaylarından daha farklı bir görünüm sağlamak için ilginç gelinlik modelleri hakkında araştırmalarınızda, asimetrik kesim detaylarına göz atmanız sizler için keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olabilir. Ünlü moda tasarımcısı tarafından sizlere sunulanlardan bazıları şunlardır.

Asimetrik pileli gelinlikler

Genel olarak mini modeller kapsamında bulunan bu asimetrik kesim detayları, ön kısmın kısa, arka kısmın ise uzun bir kesime sahip olmasında yardımcı oluyor. Elbette ki bu kesim detayları, pileler ile farklılaştırılırken, biraz daha ilginç modele sahip olabilmek mümkün hale geliyor.

Transparan gelinlik

Eğer ki vücudunuzu sergilerken, dekoltelere biraz önem verecekseniz, etekler transparan kumaşlar ile üretilmiş bir modeli tercih edebilirsiniz. Belirlenen bölgenin alt kısmından başlayan transparan kumaş, üzerinde dantel desenler bulundurarak, farklı gelinlik modelleri sizlere sunabilecektir. Eğer ki biraz daha farklı bir model tercih etmek istiyorsanız, eteklerde kullanılan püsküller ve tüy detaylar sizler için mantıklı seçimlerden olabilir.

Prenses modeller

Yine en ilginç gelinlik modeli içerisinde, bazı farklılıklar gösterilmiş olan prenses modeller de tercih edilebilir öyle değil mi? Etek detayları bukle bukle yapılırken, diz kapaklarına kadar bu şekilde devam edilir. Daha sonrası ise düz ipek ya da saten kumaş olarak bırakılacaktır. Şöyle bir baktığınızda hem balon gelinlik hem de A kesim ya da prenses bir gelinlik gibi görünebilecektir. Bu da sizlerin daha farklı bir gelinliği üzerinizde taşımanızda yardımcı olabilecektir.

2016 ilginç gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Güzel gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Güzel gelinlik modelleri, askılı Güzel gelinlik modelleri ve en Güzel gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İlginç gelinlik modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git