Kapalı şal modelleri

Kapalı şal modelleri

Kadınlar, değişik modellerdeki şalları aksesuar olarak kullandıkları gibi soğuk havalardan korunmak için de kullanmaktadırlar. Bunun yanında tesettürlü kadınlar da şalları sıklıkla kullanmaktadırlar. Bu amaçla geniş renk çeşitliliğine sahip kapalı şal modelleri mevcut bulunmaktadır.

Abiye şal modelleri

Özellikle özel günlerde, düğün veya kınalarda kapalı bayanlar tarafından tercih edilen abiye şallar işleme, dantel veya değişik motiflerle kişilere şık bir görünüm kazandırmaktadır. Topuz kısmında veya sallanan kısımlarında farklı işlemeler bulunan abiye şallar ile dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kıyafetinize daha rahat uyum sağlaması açısından tercih edebileceğiniz çok renkli şalların yanı sıra düz renkli şallar ile de sade bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Püsküllü şal modelleri

Sadeliğinize bir hareket katmak isteyen kadınlar için oldukça ideal olan püsküllü şallar kapalı bayanlar tarafından çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Özellikle düz renklerle birlikte kullanılan püskül detayı desenli şallarla da hoş bir uyum yaratmaktadır.

Şifon şal modelleri

Şık olmak için kullandığınız şalın modelinin yanı sıra kumaşına da özen göstermeniz gerekmektedir. Özellikle giydiğiniz klasik giysilerle birlikte spor şallardan ziyade şifon şallar tercih etmelisiniz. Kıyafetinize veya pardösünüze uygun şifon bir şal ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Düz renklerden sıkılan kişiler için farklı renk seçeneklerinde de şifon şallar mevcut bulunmaktadır. Bu modellerin yanında diğer kapalı şal modellerinden de zevkinize uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güzel şal modelleri başlıklı makalemizde 2016 Güzel şal modelleri, desenli Güzel şal modelleria ve en Güzel şal modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git