Kilolular İçin Etek Modelleri

Kilolular İçin Etek Modelleri

Yeni kreasyonda etek modelleri her yaşa, kiloya ve zevke göre tasarlanmış ve sizin tercihlerinize göre şekillenmiştir. Kadınların sabahları işe veya okula giderken en büyük sorunlarından biri de vücutlarına uygun kıyafet seçimi yapmaktır. Ancak bunun için dikkatli düşünülmelidir. Modaya uymak ya da herkesin giydiği kıyafeti giymek için yanlış seçim yapıldığı takdirde bulunduğunuz kilodan daha fazlasına sahipmişsiniz gibi gözükebilirsiniz. Bunun için giymeniz tavsiye edilen belli kilolular için etek modelleri vardır.

Kloş etek modelleri:

Kadınların kilo aldıkları önemli bölgelerden biri de basen bölgesidir. Kıyafet seçimlerinde önemli bir faktör olan basenler yanlış giyim tercih edildiğinde sizi aynalara küstürecek bir unsur olabilmektedir. Bu yüzden dikkatli bir seçim yapmanız özgüveninizi sarsmayacak aksine hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Bunun için tercih edeceğiniz kloş etek modelleri basen bölgenizdeki kusurlarınızı kapatarak zarif ve şık bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Özellikle koyu renklerde tercih edeceğiniz bu modeller ile aynı zamanda beliniz de oldukça ince gözükecektir.

Uzun etek modelleri:

Kilo aldıklarında bacakları kalınlaşan kadınlar için kurtarıcı olan uzun etek modelleri aynı zamanda kısa boylu kadınlar için de kullanışlı bir modeldir. Hem zarif hem günlük hayatta tercih edilen bu etek modelleri değişik renk ve modelleriyle rahatsız olduğunuz bölgelerinizi kusursuz bir biçimde kapatmaktadır. Aynı zamanda siyah, yeşil, kahverengi gibi tonlarıyla da tercihlerinize bağlı kilolular için etek modelleri ile aynalardan kaçmak zorunda kalmayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Değişik Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Değişik Etek Modelleri, kısa Değişik Etek Modelleri ve uzun Değişik Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git