Kisui gelinlik modelleri

Kisui gelinlik modelleri

Gelin adayları için gelinlik seçimi büyük önem taşıyan konuların başında gelmektedir. Düğününüzde parlayan yıldız olacağınız için bu konuya bu kadar önem gösterilmektedir. Gelin adaylarının zorlandığı konulardan birisi olmasının sebebi de piyasada yüzlerce çeşit gelinliğin bulunuyor olmasına bağlanabilir. Kisui gelinlik modelleri ihtiyaçlarınıza ve zevkinize cevap verebilir. Gelin adaylarına sunduğu sade gelinlik modelleri ile gösterişten uzak fakat bir o kadar hoş görünümlerin ortaya çıkmasına sebep olan Kisui gelinlikleri sayesinde dilediğiniz gelin portresini kolaylıkla çizebileceksiniz.

Sadeliğin Getirdiği Modernlik Anlayışı

                Kisui gelinliklerinde sadeliğin ön planda olduğunu vurgulamakta fayda var. Tasarımcının ortaya koyduğu modern gelinlik modellerinde görülen ve göze çarpan ilk model uzun kollu gelinlik modelidir. Dantel işlemelerinden oluşturulan kol parçaları sayesinde uzun kollu gelinlik izlenimi uyandıran bu tip gelinlikler gelin adayları tarafından son günlerde sıkça tercih edilmektedir. Kabarık olmayan ve boru kesim olarak adlandırılan kesime sahip olan Kisui gelinlikleri sayesinde sizler de gönlünüzde yatak ve hayalinizi süsleyen gelinlik modellerinden birisine sahip olabilirsiniz.

Eskimeyen Straplez Modası

Yıllardır varlığını koruyan ve popülerliğinden hiç ödün vermeyen straplez gelinlikler, Kisui gelinlikleri kapsamında yeniden karşımıza çıkıyor. Straplez gelinlik modelleri kapsamında detaylı bakılacak olursa yırtmaçlı gelinliklerin de yaygın ve kullanımının da rövaşta olduğunu görüyoruz. Yeni dönem gelinliklerinde de sıkça karşımıza çıkan yırtmaçlı gelinlikler Kisui modellerinde de gelin adaylarının tercihlerinden olabiliyor.

2016 Kisui gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Cb couture gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Cb couture gelinlik modelleri, en güzel Cb couture gelinlik modelleri ve şık Cb couture gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git