Kum Boncuk Takı Modelleri

Kum Boncuk Takı Modelleri

Kum boncuk ile yapılan takıları birçok kişi görmüştür belki de takmış bulunmuştur. Fakat taktığı takının ne kadar zahmetler içinde yapıldığının hiç farkında değildir. Kum boncuk ile yapılan takı modelleri isminden de anlayacağı gibi çok küçücük minicik Kum şeklindeki boncuklar tarafından yapılıyor. Bu boncuklar bir boy olarak değil çeşitli irili ufaklı şekilde olmaktadır. Takıldığı zaman çok şık ve mükemmel görünen

Kum boncuk takı modelleri bayanların ilgisini son zamanlarda büyük bir şekilde çekmektedir. Kum boncuk takı modelleri ile yapılan küpeler,  kolyeleri bilezikleri yada yüzükleri önceden ipe dizilmiş olan kum boncuklar tığ ile şiş ile ya da mekik kullanarak kolayca tasarlayabilirsiniz. Kum boncuk takı modelleri birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Modellerde aklınıza gelebilecek şekilde hayal ettiğiniz aksesuarlardan takılar ortaya çıkartabilirsiniz. Kum boncuk denildiği zaman öncelikle akla tabiki yüzükler gelmektedir. Büyüklüğü yada küçüklü boncukların birbirine misina ipi ile sıkılıp yapılması ile parmağa takılır. Aynı şekilde aynı yüzükten tamamlayıcı nitelikteki kolye yada bileklikte yapabilirsiniz. Kum boncuk ile çok güzel çiçekli, yuvarlak, kare, üçgen gibi modeller yapılabilir. Modeller herkesin kendine göre rahat ve şık olarak tasarlayabilirsiniz. Her bayanın günlük hayat için ya da özellikle yaz mevsimi için giyildiği kıyafetlerin kombinini yapmak için en çok kullanılır. Ömrü hiç bir zaman asla bitmez. Imitasyon takı modeli gibi kişiye alerji asla yapmaz. Bu sebep ile en çok kullanılan takı modellerinden biri olmaktadır. Bizler sizler için bazı Kum boncuklu takı örneklerinden bazılarını sunduk keyifle inceleyebiliriz.

2016 Kum Boncuk Takı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Abiye takı modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye takı modelleri, şık Abiye takı modelleri ve yeni Abiye takı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git