Marchesa gelinlik modelleri

Marchesa gelinlik modelleri

Gelinlik piyasalarında adından sıkça söz ettiren marchesa ülkemizde de artık birçok gelin adayı tarafından artık kullanılmaya başlanmıştır. Yenilikçi modelleri ile farklı çizgileri düğününde üzerinde taşımak isteyen gelinler marchesa gelinlik modelleri ile davetlilerin gözlerini kamaştırıyor. Birçok farklı model gelinlik üreten marka her tarzdan gelinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek modelde gelinlik ile dünya piyasalarında en çok tercih edilen marka oluyor.

Tül ve dantel model

            Gelinlik kumaşları içinde en çok tercih edilen kumaş olmaktadır. 2016 modasında da gelinlikler genel olarak tül ve dantel gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Marchesa hem uzun hem de kısa gelinlik modellerinde tül ile birlikte danteli dekreasyonlarında kullanıyorlar. Özellikle ilkbahar ve sonbahar gelinlik modellerinde kol detayları ve yaka detayları dantel olan gelinlikler gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor. Ayrıca sırt ve göğüs dekoltesi seven gelinler için de dantel dekolteyi destekler ve daha şık bir görünüş oluşmasında yardımcı olur.

Kabarık olmayan modeller

            Birçok gelin gelinlik için prenses model gelinlileri düşünse de moda arttık gelinlikler için kabarık olmayan gelinlik modelleri ile karşımıza çıkıyor. Marchesa gelinlik markası da ürettiği birçok modelde etek kısmında balık model ve a kesim modeli kullanıyor. Kabarık olmayan modeller hem vintage hem de romantik özellikleriyle gelinlerin zarif ve eskilerden çizgiler ile insanlara hitap etmesine olanak sağlıyor. Gelinlik modasının öncüsü marchesa ile sizde son moda bir gelinlikle konuklarınızın karşısına çıkın.

2016 Marchesa gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan Cb couture gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 Cb couture gelinlik modelleri, en güzel Cb couture gelinlik modelleri ve şık Cb couture gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git