Örgü Takı Modelleri

Örgü Takı Modelleri

Hem tatlı, hem şık ve aynı zamanda bizlere tam bir el emeği göz nuru dedirten örgü takı modelleri, her kıyafet ile her zaman için kolayca kombin edilebilen tamamlayıcı aksesuar olmaktadır. Bu nedenle karşımıza her mevsim rahatlıkla çıkabilmektedir. Böyle olunca hiçbir zaman sezonu eskimeyen bir aksesuar olmaktadır. Büyük bir el emeği ile yapılmış olan bu örgü takı çeşitleri çok sık bir şekilde duran modeller olmaktadır. Sizlere aşağıda bakıp fikirler edinmeniz için örnekler vereceğiz. Bunları tek tek inceleyiniz ve belki sizde örnek olarak yapabilirsiniz.

Örgü takı modelleri hiçbir zaman hiçbir şekilde değerini yitirmeyecek bir aksesuar olduğu için her sezon kendini yenilemektedir. Bu sene ön plana çıkan örgü takı modellerinin daha çok küçük ve birbirine bağlı olan birkaç modellerin birleşiminden oluşan modeller olduğunu söyleyebiliriz. Modeller genel olarak herkese hitap edebilen kullanımı gayet rahat ve set olarak kolyesi, bilekliği,kupesi ve yüzüğü de yapılanmodeleler olarak tasarlanmaktadır. Sadece set olarak değil beğendiğiniz bir modeli tek olarak da bulabilme imkanına sahipsiniz.  Örgü takı modelleri denildiği zaman tabi ki başa takılan taçları da unutmamak gereklidir. Taçları süsleyen birçok modelde örgü detaylarını mutlaka görmekteyiz. Bazen bir gelinlik ile kombin edilirken, bazen ise günlük bir yaz kıyafeti ile de kolayca kombin edilebiliyor.  Sizde aşağıdaki modelleri inceleyerek az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

2016 Örgü Takı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Kum Boncuk Takı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kum Boncuk Takı Modelleri, renkli Kum Boncuk Takı Modelleri ve yeni Kum Boncuk Takı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git