Tesettür Kalem Etek

Tesettür Kalem Etek

Eskiden kendilerine uygun kıyafetleri bulmakta zorlanan tesettürlü kadınlar için artık her zevke ve yaşa uygun kıyafetler rahatlıkla bulunabilmektedir. Yeni tesettür kreasyonlarında da sıklıkla yer alan prenses etek, kloş etek, yüksek bel matmazel etek gibi çeşitlerin dışında tesettür kalem etek modelleri de özellikle iş kadınlarının çoğunlukla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Desenli kalem etek:

Sadelikten sıkılan tesettürlü kadınlar için oldukça kullanışlı bir model olan desenli etekler ile kıyafet seçimlerinizde hem şıklığı yakalayacak hem de desenlerinizle dikkat çeken bir görünüme kavuşacaksınız. Kalem etek özellikle basen bölgesinin darlığıyla sizi zayıf göstermenin yanı sıra belinizi ince gösterecek ve zarif gözükmenizi sağlayacaktır. Fiziğine güvenen kadınların sıklıkla tercih ettiği desenli tesettür kalem etek modelleri üstüne giyilen gömlek veya bluzların içine sokulmasıyla göz dolduran bir imaj yaratmanızı sağlayacaktır.

A pileli kalem etek:

Kilo alan kadınların en büyük sorunu basen bölgelerine yatkınlıktır. Genellikle basenlerinden kilo alan kadınların kıyafet seçimleri de oldukça zor olmaktadır. Basenlerini ortaya çıkaracak olan kıyafetlerden uzak durmalılardır. Kalem etek giymek isteyen ancak basenleri kabusları haline gelmiş ve bu yüzden giyemeyen kadınlar için A pileli kalem etek kurtarıcı olmuştur. Basen bölgesinden başlayan pilenin alta kadar şerit halinde uzanmasıyla basenlerinizi belli etmeyen bu etek modelleriyle kendi fiziğinize uygun kalem eteği rahatlıkla günlük yaşantınızda giyebilir ve aynalarla barışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Değişik Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Değişik Etek Modelleri, kısa Değişik Etek Modelleri ve uzun Değişik Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git